Slovencina Anglictina
Absolventi v šk. r. 1999/2000
:: Študenti >> Absolventi >> Absolventi v šk. r. 1999/2000 ::

4 - ročné štúdium

 

4. A - triedna profesorka: Mgr. Katarína Šipošová

Balluch Andrej, Berezný Michal, Bilíková Alexandra, Bošanská Jana, Brunovská Jana, Brychtová Gabriela, Bujňák Branislav, Cehelská Daša, Čižmár Aleš, Dobšinská Katarína, Doležal Michal, Fülekyová Alexandra, Hadbavný Michal, Heribanová Ivana, Hricová Lucia, Hrušková Katarína, Ivaničová Zuzana, Ivanková paulína, Kanura Tomáš, Kaplan Stanislav, Kiselová Zuzana, Kontermanová Lucia, Kubíková Marianna, Macholdová Eva, Madara Martin, Mazág Rastislav, Mészárosová Silvia, Mrázová Stanislava, Nárožný Matúš, Olexa Matej, Palai Matej, Palai Viktor, pastvová Jana, Pistlová Tamara, Torháňová Otília, Tuček Lukáš, Vangor Slavomír, Zábavníková Daniela

 

4. B - triedna profesorka: Mgr. Klára Maďarová

Bobková marcela, Cholevová Katarína, Daubnerová Gabriela, Domonkosová Lívia, Dučák Dávid, Farkašová Marta, Ficeri Ondrej, Floriančičová Zuzana, Hakunová Andrea, Haluška Martin, Haľková Zuzana, Holováčová Vladena, Hronský Martin, Hudačková Silvia, Jutková Michala, Kišeľová Kvetoslava, Klanicová linda, Kováčová Radka, Kunová Gabriela, Kurjam Pavol, Kuskulič Tomáš, Labanská Darina, Landorová Adriána, Lengyel Viktor, Marková Monika, Mezeiová Iveta, Mihoková Miriama, Motyková Ľudmila, Ondová Lucia, Roják Martin, Sabolčáková Lenka, Siváková Lenka, Soták Ľubomír, Štovčíková Katarína, Tóthová Lea, Vidová Zuzana

 

4. C - triedna profesorka: Mgr. Gabriela Struckelová

Agyagosová Alexandra, Bačo Ondrej, Beluščák Peter, Blaško Miroslav, Buzgo Martin, Chvojka Jozef, Cirner Stanislav, Červeňáková Lenka, Fröhlichová Zdenka, Gačová Natália, Harsányi Arpád, Hricová Erika, Jačisková Jana, Jadrná Silvia, Jergová Katarína, Juhaňák Juraj, Kollárová Katarína, Komárová Darina, Kresová Silvia, Kudrec Dušan, Lučkayová Zuzana, Lukáčová Ivana, Madlenáková Lucia, Majerník Peter, Meďašová Markéta, Mirgová Petra, Mušinka Marek, Palinský Marián, Pavlík Eduard, Sabo Peter, Sabol Erik, Štefanová Lucia, Töröková Zuzana, Tremková Zuzana, Užák Matúš, Vaľa Tomáš, Zubaľ Martin, Žatkovič Tomáš

 

4. D - triedna profesorka: RNDr. Judita Sehnálková

Battyányiová Alica, Bellová Andrea, Bučková Alexandra, Butalová Nikola, Dobrovič Marek, Drimáková Michaela, Duplinská Anna, Fertályová Paula, Grimpliniová Jana, Hancin Štefan, Horkay Juraj, Hricová Alžbeta, Huba Alexander, Hvizdošová Ivana, Ileninová Michaela, Kičová Ivana, Kmak Roman, Kovalčíková gabriela, Kropuch Marián,, Krúpa Martian, Kujaník Štefan, Kuzár Tomáš, Lukáč Jozef, Maďar Michal, Marková Kamila, Mošon Peter, parajos Alexander, Petrov Roland, Polák Július, Siklósiová Gabriela, Spišáková Lenka, Šimonová Paulína, Šoltýs Ratislav, Štrkolec Jozef, Šugárová Monika, Timková Zuzana, Varinská Lenka, Végšövá Lenka, Závodská Zuzana

Stránka bola zmenená: 07.08.2014 13:18:04