Slovencina Anglictina
Absolventi v šk. r. 2013/2014
:: Študenti >> Absolventi >> Absolventi v šk. r. 2013/2014 ::

4 - ročné štúdium

 

IV. A - triedna profesorka: Mgr. Renáta Kovaľová

Béreš Peter, Buhlová Martina, Čechová Michaela, Demková Gabriela, Dulovič Radoslav, Dzugas Richard, Fecko Matúš, Franc Dominik, Gulašová Ema, Hanispalová Beáta, Chudíková Veronika, Koblišek Tomáš, Kolláriková Katarína, Kováč Igor, Marga Igor, Mičko Marek, Mikolajová Sofia, Oravcová Ivana, Oravcová Klaudia, Palková Valéria, Papcunová Zuzana, Pillárová Bibiána, Polahárová Viktória, Raslavský Dominik, Sabol Matúš, Šlepkovská Katarína, Šutorová Paulína, Tobiáš Marek, Zigová Alexandra, Yildiz Metin
 

IV. B - triedna profesorka: RNDr. Jana Lacková

Barabás Dávid, Bitto Adrián, Bodnár Oliver, Duda Michal, Faško Filip, Frolo Lukáš, Furiková Diana, Gábor Kamil, Grega Jakub, Gregušová Eliška, Horváth Šimon, Korijková Terézia, Krcho Martin, Lacko Martin, Langová Rebeka, Macík Tomáš, Maršálek Adam, Ňarjašová Soňa, Nemcová Gabriela, Ongaľová Veronika, Pach Michal, Raáb Tomáš, Repík Peter, Sedlák Patrik, Székely Michal, Šimralová Veronika, Švecová Miroslava, Takáč Jakub, Terifajová Michala, Urbančíková Simona
 

8 - ročné štúdium

 

VIII. OA - triedna profesorka: Mgr. Beáta Petrušková

Banduričová Bianka, Bártfai Frederik, Birošová Michaela, Bujňák Dominik, Feketeová Laura, Gerendová Laura, Harantová Frederika, Hladonik Dávid, Chrenko Viktor, Jelčová Annamária, Jelčová Natália, Juhásová Laura, Kerekeš Róbert, Kollárová Katarína, Muskovics Marek, Muskovicsová Dominika, Ničová Simona, Ondrej Daniel, Rozumová Dorota, Sellárová Diana, Sigmundová Alica, Šimčík Nathan, Škriputová Michaela, Tarasseková Michaela, Tokarčík Sebastián, Zdravecký Karol
 

VIII. OB - triedna profesorka: Mgr. Andrea Kmecová

Bagoňa Matúš, Bérešová Juliana, Blaha Peter, Gaálová Monika, Jakab Ľuboš, Kačmariková Ivana, Kmec Samuel, Kožej Daniel, Kušnirák Vladimír, Lengyel Oliver, Lukáčová Viktória, Mochnacký Ján, Ovčarovová Viktória, Petríková Michaela, Piroško Ján, Probstnerová Laura, Prusáková Nikola, Sabol Filip, Štec Richard, Šuška Richard, Tlumačová Katarína, Varga Tomáš

 

VIII. OC - triedna profesorka: Mgr. Martina Szilágyiová, Mgr. Júlia Handlovičová

Bačovčin Juraj, Gerda Bruno, Gromošová Sylvia, Hiľovská Alexandra, Hromada Marek, Hyseniová Donika, Karaba Róbert, Klemová Andrea, Kľocová Klaudia, Kundrátová Laura, Mitrik Lukáš, Nguyen Thi Quynh Anh, Novotná Barbora, Olexa Richard, Pavlová Zuzana, Petkanič Peter, Rudohradská Simona, Šľachtová Martina, Šoltésová Marcela, Špegárová Katarína, Šuchter Martin, Šuvadová Kristína, Than Trung Thanh, Varga Michal, Vyrostková Lenka, Zemančík Alexander

 

 

Stránka bola zmenená: 04.12.2014 11:53:05