Slovencina Anglictina
Anglický jazyk
:: Úspechy >> Z archívu >> 2014/2015 >> Anglický jazyk ::

  • Shakespear's Memorial - celoslovenské kolo

 

 
3. 12. 2014 sa v Bratislave uskutočnilo celoslovenské kolo v prednese poézie a prózy v anglickom jazyku Shakespear's Memorial.
 
2. kategória Poetry

1. miesto: Pivarníková Tamara - IV. OA

(tercia až kvarta) Prose:

3. miesto: Tomčo Kristián - IV. OB

 
Srdečne blahoželáme.
 

 

  • Shakespear's Memorial - krajské kolo

 

 

26. 11. 2014 sa v priestoroch Súkromného gymnázia na Dneperskej ulici uskutočnilo krajské kolo v prednese poézie a prózy v anglickom jazyku Shakespear's Memorial.

 

1. kategória

(príma a sekunda)

Prose:

2. miesto: Bröstl Sarah - II. OB

 

     
2. kategória Poetry

1. miesto: Pivarníková Tamara - IV. OA

(tercia až kvarta) Prose:

1. miesto: Tomčo Kristián - IV. OB

 

Kristián Tomčo a Tamara Pivarníková postupujú do celoslovenského kola.

 

Všetkým zúčastneným ďakujeme za účasť a záujem o túto súťaž a víťazom blahoželáme.

 

 

  • Shakespear's Memorial - školské kolo

 

 

11. 11. 2014 sa uskutočnilo školské kolo v prednese poézie a prózy v anglickom jazyku Shakespear's Memorial.

Všetkým zúčastneným ďakujeme za účasť a záujem o túto súťaž a víťazom blahoželáme.

Víťazi svojich kategórií tohto školského kola postupujú do regionálneho kola.

 

1. kategória Poetry:

1. miesto: Sova Martin - I. OA

2. miesto: Ficeriová Lucia - II. OA

3. miesto: Štefanko Samuel - I. OB

(príma a sekunda) Prose:

1. miesto: Bröstl Sarah - II. OB

2. miesto: Kolesárová Liliana - I. OB

     
2. kategória Poetry

1. miesto: Pivarníková Tamara - IV. OA

2. miesto: Jarčuška Michal - III. OA

3. miesto: Rendoš Matej - IV. OB

(tercia až kvarta) Prose:

1. miesto: Tomčo Kristián - IV. OB

2. miesto: Tomášová Simona - III. OA

3. miesto:  Magyarová Mária - IV. OA

     
3. kategória Poetry:

1. miesto: Kráľovská Kristína - II. AB

2. miesto: Verebesová Alžbeta - I. AB

3. miesto: Bujdošová Alžbeta - I. AB

(veľké gymnázium)

Prose

1. miesto: Hamadejová Natália - I. AB

2. miesto: Filčáková Miroslava - III. AB


Stránka bola zmenená: 04.12.2014 17:39:38