Matematika
:: Úspechy >> Z archívu >> 2012/2013 >> Matematika ::

  • LOMIHLAV

 

 

V tomto školskom roku sa uskutočnil už 12. ročník súťaže LOMIHLAV, ktoré sa konalo 30. 11. 2012. Naše družstvo na tejto súťaži získalo 8. miesto.

 

 

 

 

  • BRLOH - Brnenské logické hry

 
 
7. 11. 2012 sa uskutočnilo finále BRLOHu- Brnenských logických hier, do ktorého po troch internetových kolách postúpilo 7 gymnázií (zo Slovenska a Čiech) z  celkového počtu 359 gymnázií. Medzi finalistami boli aj dve družstvá z našej školy.

Družstvo KIKALAMA v zložení: Martina Nagyová, Kristína Šoltýsová, Katarína Knappová, Laura Kuzárová všetky zo II. OA, ktoré obsadili 7. miesto
 
Družstvo DAKS v zložení: Andrea Dzugasová, Daniela Ferková, Karin Sopková, Soňa Vargová všetky z V. OB, ktoré obsadili 5. miesto.
 
Družstvo VÝCHODŇARE v zložení: Dominika Babbejová, Dominika Kalmárová, Tomáš Miškov, Oliver Grečner, všetci zo II. OA sa o fúz nedostalo do finále, ale aj tak podali skvelý výkon.
 
 
 
 
BRLOH bol organizovaný a podporovaný Přírodovědeckou fakultou Masarykovy univerzity v Brně a ich Ústavem matematiky a statistiky. Finále sa uskutočnilo na Gymnáziu Kapitána Jaroša v Brne. Všetkým veľmi pekne ďakujeme za túto veľmi zaujímavú súťaž a tešíme sa na ďalšie kolo.
 
Viac informácií o tejto súťaži nájdete na tejto linke.