Telesná výchova
:: Úspechy >> Z archívu >> 2017/2018 >> Telesná výchova ::

 

  • Volejbal

 

19.4.2018 sa v Spišskej Novej Vsi konalo krajské kolo vo volejbale dievčat, kde našu školu reprezentovali dievčatá Cáriková Dominika (VIII.OA), Šoltýsová Kristína (VII.OA), Horňáková Martina, Juhásová Martina (V.OA), Hájková Karin, Holoubeková Emma (IV.OA), Ditrichová Ivana, Lévaiová Natália, Medveďová Veronika, Udvardyová Patrícia (II.A), Sipľaková Mária (III.AB), Hnatová Tatiana (II.AB).

 

 

 

  • Streľba

     


  • 4.4.2018 sa uskutočnilo 4. kolo Mestskej streleckej ligy, kde Daniel Hartai (III.OA) získal 7. miesto a Lenka Bidulská (IV.OB) získala 3. miesto.

     

     

     

 

 

  • Športová gymnastika

 
20.3.2018 sa uskutočnilo okresné kolo gymnastického štvorboja dievčat, kde našu školu reprezentovali:
v kategórii B: Baculíková Ema, Badoničová Michaela, Pribulová Tamara, Ráczová Miriam (všetky I.OA), ktoré ako družstvo  získali 2. miesto,
v kategórii C: Čerňanová Sofia (II.OB), Dorčáková Ivana (II.OA), Michalčová Daniela (IV.OB), Ordzovenská Ema (II.OA), Timková Emma (III.OA), ktoré ako družstvo získali 1. miesto a postupujú na krajské finále.
 
Umiestnenie v súťaži jednotlivcov: Michalčová Daniela 1. miesto, Dorčáková Ivana 2. miesto, Timková Emma 3. miesto.
 

 

 

  • Streľba

 

 

 

17.1.2018 sa uskutočnilo 3. kolo Mestskej streleckej ligy, kde Daniel Hartai (III.OA) získal 6. miesto a Lenka Bidulská (IV.OB) získala 2. miesto.

 

 

 

 

  • Streľba

 

 

 

13.12.2017 sa uskutočnilo 2. kolo Mestskej streleckej ligy, kde Daniel Hartai (III.OA) získal 5. miesto a Lenka Bidulská (IV.OB) získala 6. miesto.

 

 

 

 

  • Plávanie

 

1.12.2017 sa v rámci 10. ročníka dlhodobých športových súťaží uskutočnila súťaž v plávaní. V kategóriach plávanie dievčat 50m prsia získala Liliana Kolesárová (IV.OB) 1. miesto.

 
 
 
  • Basketbal

 
29.11.2017 sa uskutočnilo okresné kolo v basketbale žiakov ZŠ, kde naše družstvo v zložení Adamec Patrik, Gallovič Filip (IV.OB), Janura Matej (II.OA), Juhás Marek, Melega Šimon, Šoltýs Daniel (IV.OA), Košťál Martin (III.OA), Sušina Dávid, Valent Jakub (II.OB) získalo 1. miesto.
 

 

 

  • Bedminton

 

7.11.2017 sa uskutočnilo regionálne finále v bedmintone dievčat, kde naše družstvo získalo 4. miesto.

 

 

 

 

 

  • Bedminton

 

 

17.10.2017 sa uskutočnilo regionálne kolo v bedmintone chlapcov, kde naše družstvo získalo 1. miesto.

 

 

 

Stránka bola zmenená: 29.04.2018 16:58:09